Hakkımda

Kendisini gerçek sevgiyi tanıtarak büyüten bir ailede dünyaya geldiği için 1 Mart 1979’ da İstanbul’ da doğan en şanslı kızlardan biri olduğunu düşünmektedir . İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da başarılarla tamamladıktan sonra ailesi İzmir ‘e taşınmıştır. İzmir Buca lisesinde Liseyi 2.5 yılda üstün başarıyla tamamlayarak 1996 yılında hızla 17 yaşında üniversite eğitimine başlar. Gazi Üniversitesi işletmecilik bölümünden mezun olur.

Üniversite mezuniyetinin hemen ardından hali hazırda çalışıyor olduğu Global kurumda kariyerinin temellerini atar. Takım üyeliğinden, takım liderliğine, proje yönetiminden insan kaynaklarına kadar bir çok farklı bölümde hizmet etme ayrıcalığına sahip olmuştur. Şu anki pozisyonu yönetim kurulu üyeliğidir.

2002 yılında eşi ile yurtdışında tanışmış ve 2006 yılında Istanbulda evlenmişlerdir. Biri erkek biri kız iki tane dünya tatlısı çocukları vardır.

Koçluk aşkı ise kendi kurumunun Amerikadan iki koç getirerek koçluğu kendisine tattırması ile doğar. Koçluğa inanır. Koçluk aracılığı ile düşüncenin yenilemesiyle değişimin geleceğine inanır ve İstanbul Sola Unitas Academy ‘de Koçluk eğitimlerini almaya başlar.

Kiminle Çalışıyoruz: Daha iyi bir gelecek için değişimi kucaklamaya hazır olan her birey, takım veya kurum ile çalışmaya hazırız.

 

Vizyonum

Esra Miller Coaching ile buluşan Türkiyedeki tüm etkili lider ve kurumları düşüncelerinin yenilenmesi ile değişimi kucaklamaları için alan sağlayıp, var oluş amaçlarıyla paralel ilerleyen , gelecekte dönüşmek istedikleri mükemmel kendilerine en doğru adımlarla ilerlemeleri için farkındalık ve davranış değişimi sağladıkları etkili bir hizmet sunmak .