Hayatınızda bazı dönemler vardır. İşin içinden çıkamadığımız debelendikçe daha da derine saplandığımız. Öyle bir zamanda, çok dipte bir yerlerde Esra ile karşılaştım. Aslında anlatmaktan korktuğum ve kendime de itiraf edemediğim şeyler onun samimiyeti ile döküldü gitti. Aslında şunu yap yada böyle davran gibi değildi yönlendirmeleri. İliklerime kadar Sen yapabilirsini hissettim görüşmenin bitiminde. Şimdi nerede miyim? Diyarbakır’da köy okulunda bir öğretmenim ben. Hayatımın en huzurlu en güzel günlerindeyim....Yapabildim tam istediğim yerdeyim. Teşekkürler Esra iyi ki yolumuz bir yerlerde kesişmiş.

Berna Baranlı Caner (Müzik Öğretmeni)

Günümüz dünyasının koşuşturmacasında dinlenilmenin ne kadar büyük bir ihtiyaç olduğu aşikardır. Esra Miller iyi bir dinleyici olmanın yanında en büyük özelliği anlatılan şeyleri duygusal olarak sizinle beraber yaşamasıdır. Bu da kendisini diğer koçlardan özel ve farklı kılmaktadır. Benim kişisel hayatımda farkına varmamı sağladığınız birçok şey için müteşekkirim.

Yiğit Esen (Eğitmen)

Sevgili Esra Miller sevgi dolu yüreğinle bana yaklaştığın ve beni sabırla dinlediğin için çok teşekkür ederim. Artık daha cesaretli olmak için çabalıyorum. Bu senin yardımın ile oldu. Keşke koçluk almayı düşünen herkes senin gibi katıksız ,arıtılmış bir şekilde koçluk yapan bir koç ile geleceğe ilerleme şansına sahip olabilseydi.

Meral Püskülü (Turizm ve Danışmanlık)

Esra Miller, sakin ses tonu ve hiç bitmeyen samimi merakı ile sizi dinleyen ve farkındalığınızı arttıran bir koç.

D.M (Yönetici Koçu)

Kurumsal hayattan ayrılıp koçluk yolculuğuna başladığım zamanlarda hem omuz omuza dirsek çürüttüğüm bir meslektaşım olarak hemde dokunduğun hayatlar içinde yer alarak seni ve başarılarını takip etmekten onur ve mutluluk duyuyorum. Kariyer koçluğuna belki de en çok ihtiyacım olduğu zamanlarda koçluğunun etkisiyle attığım adımlardan çok daha emin, stersten uzak, istediklerimin ve ulaşabileceklerimin farkında olarak ilerlememe verdiğin desteğe minnettarım. Danışanlarınla ulaştığın başarılarda seni tanıyam bir meslektaşın olarak kendini adamışlığının bitmek bilmez yardımseverliğinin ve yeterliliğinin payı tartışılamaz. Daha nice hayatların kariyer çizgilerine yapacağın olumlu katkıları şimdiden tebrik ediyorum.

Ceren Yılmaz (İlişki Koçu)